YÖNETİM

YAPIMIZ

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
Yalçın Genç.jpg

1973 Bolu doğumludur. Gazi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra 1997 yılında ekip arkadaşları ile beraber Dentapol'ü kurmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitim ve seminer dışında Marconi Üniversitesi İstituto Stomatologico Toscano'da Oral İmplantoloji Master programını tamamlamıştır. Evli ve bir kız babasıdır.

Yönetim Kurulu Başkanı

Yalçın GENÇ

Mahir Südemen.jpeg

1984 Karaman doğumludur. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi'nden mezun olan hekimimiz çeşitli polikliniklerde çalışmıştır. 2014 yılından itibaren Dentapol ekibine katılmış ve ilgi alanları olan; estetik, dijital dişhekimliği işlemleri öncelikli olarak çalışmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü'nce belirlenen Hasta İletişim Birim Sorumlusu olan Südemen; aynı zamanda Marconi Üniversitesi İstituto Stomatologico Toscano'da Oral İmplantoloji Master programını 2017 yılında tamamlamıştır. 2016 Ocak ayında Digital Smile Design Team Member ünvanı almıştır. Aktif olarak EDAD, ITI ve CADA gibi mesleki derneklere üyedir. Evlidir.

Yönetim Kurulu Üyesi

Mahir SÜDEMEN

Emre Uslu.jpeg

1973 yılı Adana doğumludur, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Mezuniyetinden bu tarihe kadar kamu ve özel kliniklerde çalışmış olan Uslu; evli ve bir kız babasıdır.

Yönetim Kurulu Üyesi

Emre USLU

dentapol.jpg

1989 yılı Şanlıurfa doğumludur. Anadolu Üniversitesi'nden mezun olan İşlek, çeşitli sektörlerde çalışmıştır ve bankacılık kökenlidir. 2018 yılında Dentapol ekibine transfer olmuştur. Ankara Üniversitesi Dış Ticaret alanında Master programını 2018 yılında tamamlamıştır. Çeşitli üniversitelerden Finans ve Dış Ticaret alanında akademik eğitimlere katılmış ve İktisat, Marka Algısı, Kurumların Marka İmajı, Finansal Beklentiler gibi çok sayıda makale yazmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Finans Direktörü

Kutlay İŞLEK

Tüm kliniklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlık Turizm Yetki belgesine sahiptir.

  • Grey Facebook Icon
  • Gri YouTube Simgesi
  • Dentapol Instagram

© 2019 by Entamed Group. Tüm hakları saklıdır.

Dentapol markası Entamed Group şirketler topluluğunun bir parçasıdır.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar. 
Bu sitede yer alan bilgiler hiç bir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; Reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.