Kocaeli Dentapol

M.Burak Kapılı

1980 Kütahya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olan Kapılı 2012 yılına kadar çeşitli kliniklerde çalışmış, 2017 yılında ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi AD. uzmanlığını tamamlamıştır. 2018'den beri Kocaeli Şubesinde hizmet vermektedir. AÇBİD ve TAOMS gibi mesleki derneklerde üyeliği bulunmaktadır.

Mehmet Cihan Şengün

1990 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi'nde tamamlayan Şengün Periodontoloji uzmanlığını Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde tamamlamıştır. ITI, EPF, TPD gibi mesleki derneklerde üyeliği bulunmaktadır.

Zeynep Beyza Yıldırım

1988, Kocaeli doğumludur. Lisans eğitimini 2012 İstanbul Üniversitesi'nde tamamlamış olup, Ortodonti uzmanlığını Bezmialem Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Türk Ortodonti Derneği üyesidir.

Esra Demir Koray

1984 Kocaeli doğumludur. Lisans eğitimini 2006 yılında İstanbul Üniversitesi'nde tamamlamış olup, bu tarihten sonra çeşitli polikliniklerde çalışmıştır. EDAD ve Global Dişhekimliği Derneği üyesidir.

Suhail İdris

1980 Ürdün doğumludur. Gazi üniversitesi diş hekimliği fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası Koaceli'de çeşitli özel ve kamu kuruluşlarda çalışmıştır. 2019 yılında Dentapol ailesine katılmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. İyi derecede ingilizce ve Arapça bilmektedir.

Doktor Takvimi

Mehmet Burak Kapılı - DoktorTakvimi.com
Mehmet Cihan Şengün - DoktorTakvimi.com
Zeynep Beyza Yıldırım - DoktorTakvimi.com
Esra Demir Koray - DoktorTakvimi.com

Kocaeli Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: Kadıköy Mahallesi Atatürk Bulvarı No:8/A İzmit/Kocaeli (dünya göz hast. yanı)

Tel: +90 262 610 11 10

E-mail: kocaeli@dentapol.com.tr

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Değiştir